Web Hosting Hostwin Pbx:(+90) 532 433 09 99
  • Login

Radyo Paketleri Online Canlı İnternet Radyosu Yayını

Ucuz ve Kaliteli Radyo Paketleri

Radyo hosting, radyo sitesi kurmak ve internet radyosu sitesi sahibi olmak isteyenler için hazırlanan ve internet üzerinden radyo hosting paketleri aracılığı ile radyo yayını yapmak için gerekli altyapının ve uygulamaların mevcut olduğu radyo hosting paketlerinin genel adıdır. Radyo hosting uygulama paketlerinde web sitenizde üyelerinize kesintisiz online radyo yayını yapmak isteyenler için özel radyo hosting paketi uygulamaları mevcuttur. Radyo hosting sitesi kurmak için ucuz fiyatları ile radyo hosting paketlerimizden birisini satın alın. Mobil destekli radyo hosting uygulamaları ve radyo kontrol paneli ile uygun fiyatlı radyo sitesi açmak ve kaliteli radyo sitesi kurmak ve radyo yayını yapmak imkanı Hostwin'de. Radyo hosting fiyatları uygun ve makul düzeyde tutulmaktadır. radyo sitesi nasıl kurulur diyorsanız eğer, ihtiyaçlarınıza uygun bir radyo hosting paketi satın alın ve sizin için radyo sitesi kuralım. Radyo sitesi açmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey bir radyo hosting paketi satın almak. Radyo sitesi nasıl kurulur? sorularını bir kenara bırakın ve radyo sitesi kurmak için çaba harcamayın. Radyo hosting fiyatlarımıza göz atın. Tüm radyo portlarımız SSL sertifikalıdır. Bu şekilde güvenle radyo yayını yapabilirsiniz.

Online Canlı İnternet Radyosu Yayını

Radyo Paketleri

Radyo hosting, radyo yayını paketlerimiz ile yeni bir internet radyosu kurmak, ucuz fiyatları ile radyo sitesi açmak kolaylaştı. Radyo hosting satın alarak online dj yayını yapabilirsiniz.

Radyo Hosting

Radyo Hosting

Radyo sitesi kurmak ve bir radyo sitesi açmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Radyo sitesi kurmak için radyo hosting paketlerimizden birisini seçmeniz yeterli. Radyo sitesi nasıl yapılır? radyo uygulamaları nelerdir ve nasıl kurulur? Radyo hosting paketlerimizi satın alarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Radyo sitesi paketlerimizin tümünde canlı dj yayın ve oto yayını yapma imkanı ile 7/24 aralıksız olarak radyo yayını yapabilirsiniz. Radyo dinleme sitesi kurmak isteyen müşterilerimiz ücretsiz verilen Radyo Admin Paneli ile radyolarını rahatlıkla yönetebilme imkanı bulmaktadır. Ayrıca radyo sitesi kurulumunun yanı sıra ücretsiz verilen SSL Sertifikası ve Anti DDoS koruma paketi ile radyo sitesi açmak isteyen müşterilerimizin web sitesi güven altında olacaktır.

Radyo Hosting paketlerimizde SSL Sertifikalı bir şekilde Radyo sitelerinizdeki playerlerinizi Google Chrome ve tüm tarayıcılarda mobil uyumlu olarak çalıştırabilirsiniz. Tüm radyo portları ssl sertifikalıdır.

Bu şekilde Hostwin ssL sertifikalı radyo panelleri ile artık bütün tarayıcılarda sorunsuz web sitenizde ve mobil telefonlarda radyo yayını dinlenebiliyor.

Radyo Hosting Paketleri
Radyo Paneli

Radyo Paneli

Radyo yayını yapmak isteyen üyelerimiz, dilerlerse başka serverlerde bulunan web sitelerinde kendi radyo yayınlarını yapabilir, masaüstü uygulamalarında oto yayın ve dj radyo yayını özelliğinden faydalanabilirler. Radyo panelinin yanı sıra domainlerinize özel kendi radyo playerinizde size ayrıca verilmektedir. Hostwin ssL sertifikalı radyo panelleri ile artık bütün tarayıcılarda sorunsuz web sitenizde ve mobil telefonlarda radyo yayını dinletebiliyorsunuz.

Radyo Paneli Paketleri
Radyo Reseller

Radyo Reseller

Radyo reseller sunucusu tamamen bağımsız bir platformdur. Radyo yayını yapabilmeniz için gerekli bütün bileşenler kurulu bir vaziyette teslim edilir. Web sitelerinizde Oto radyo yayını veya DJ radyo yayını yapabilmeniz için her şey hazırdır. Tek yapmanız gereken radyo web sitenizi özelleştirmek. Ayrıca Plesk Türkçe kontrol paneli aracılığı ile wordpress & joomla &Drupal v.b. onlarca uygulama aracılığı ile kendi web sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Hostwin ssL sertifikalı radyo panelleri ile artık bütün tarayıcılarda sorunsuz web sitenizde ve mobil telefonlarda radyo yayını dinletebiliyorsunuz.

Radyo Reseller Paketleri
Radyo Paketi Özellikleri Radyo Paneli Radyo Hosting Sohbet Radyo Radyo Reseller
Ödeme Periyodu Aylık / Yıllık Aylık / Yıllık Aylık / Yıllık Aylık / Yıllık
Radyo Admin Paneli
Oto Dj Özelliği
Oto Dj Şarkı Yükleyebilme
Bilgisayardan Dj Yayını Yapabilme
Birden Çok Yeni Dj Hesaı Açabilme
Web Sitesi Oluşturma İzni
Birden Fazla Web Sitesi Barındırma
Radyo Sohbet Uygulaması
Radyo Müşteri Hesabı Oluşturabilme
Başkalarına Radyo Satabilme

Online Canlı İnternet Radyosu Yayını