Web Hosting Hostwin Pbx:(+90) 532 433 09 99
 • Login

Ucuz Hosting 9 GB

ucuz 9 gb web hosting paketlerinde, kişisel bloglarınızı oluşturabilir, kurumsal ürünlerinizi pazarlayabilir, resim ve galeri dosyalarınızı depolayarak web sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Bu hosting seçeneğinde trafik limitsizdir. Ücretsiz ssl sertifikası kontrol panelinizde tanımlıdır. AntiDDoS güvenlik paketi ile birlikte gelir..

Web hosting paketlerimizin tümünde limitsiz trafik mevcuttur. Türkiye'nin en ucuz web hosting paketleri Hostwin sunucularında barındırılmaktadır.

Not: T.C. Yasalarına aykırı web siteleri, cinsel içerikli siteler, instagram, twitter, youtube takipçi kasma v.b. gibi web hosting sitelerinin sunucularımızda barındırılmasına izin verilmemektedir. Bu tür web hosting siteleri için yaptığınız işlemler dikkate alınmayacak ve siparişiniz iptal edilmektedir.

170.00
1 Yıllık 170.00 TL

Ucuz Hosting 9 GB

 • 3 Adet Domain Barındırma
 • 9 GB Web alanı
 • Limitsiz Hosting Ftp Hesapları
 • Limitsiz Hosting MySql Hesabı
 • Limitsiz Hosting MsSql Hesabı
 • Limitsiz Hosting Alt Alan adı
 • Sınırsız Email Hosting Hesabı
 • Sınırsız trafik Limit Yok
 • 7/24 Kesintisiz Hosting Hizmeti
 • Otomatik Haftalık Hosting Yedekleme
 • Ücretsiz Joker SSL Sertifikası
 • Ücretsiz Hosting AntiDDoS Koruma
 • PHP & ASP & NodeJS
 • WordPress & Joomla & Drupal & E-Ticaret
 • PrestaShop & OpenCart & MyBB & phpBB
 • Yüzlerce Ücretsiz Websitesi Uygulamaları
 • Plesk Panel Türkçe Kontrol Paneli
 • Windows Hosting Server

Ucuz Web Hosting


Ucuz Hosting 9 GB

4 Kullanıcı Oyu

ucuz 9 gb web hosting paketlerinde, kişisel bloglarınızı oluşturabilir, kurumsal ürünlerinizi pazarlayabilir, resim ve galeri dosyalarınızı depolayarak web sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Bu hosting seçeneğinde trafik limitsizdir. Ücretsiz ssl sertifikası kontrol panelinizde tanımlıdır. AntiDDoS güvenlik paketi ile birlikte gelir..

Hosting Fiyatı: 170.00₺ / 12 Aylık

Hostwin Hosting Kampanyaları ( 50% indirimler ) Devam ediyor!

Web hosting sitenizi olası risklere karşı haftalık yedekliyoruz.

Kredi Kartınızla taksitle veya Birikmiş Para puanlarınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Hosting Başlangıç Tarihi: 17-01-2022
Hosting Bitiş Tarihi: 17-01-2023

Her Bütçeye Uygun Hosting Fiyatları

Yıllık Plan ile Kaliteli hosting... Bu özelliklerde Daha ucuzu yok...

Wordpress web hosting & Joomla web hosting & Bireysel ve Kurumsal web hosting & En Kaliteli ve Ucuz Hosting Fiyatları

web hosting hizmetlerinde ucuz fiyatları kaliteli hosting fırsatı ile yeni bir dönem başlıyor. Ucuz hosting, ekonomik ve kaliteli hosting hizmeti ile müşteri memnuniyeti daima ön plandadır..Kalite, verilen ucuz hosting hizmetinin ucuz fiyatlı olması ile değil, web hosting hizmetinin kalitesi ile belli olur. En ucuz hosting firması ve kaliteli ve ucuz web hosting hizmeti fiyatları başlığı altında bu güne kadar verdiğimiz hosting hizmetlerinin kalitesini artırmak için bütün gücümüzle çalışacağız. Bu sebep ile ilk kurulduğumuz günden beri hep sözümüzde durduk.
Hostwin Web hosting Avantajları Nelerdir?

1- Hostwin, tüm sunucularında, bireysel hosting ve kurumsal hosting paketlerinde, ucuz fiyatlı web hosting hizmetleri dahil olmak üzere 500 Mbps bant genişliği (1 Gbps patlama ile) sınırsız trafik imkanı sunar. Bu sayede web siteleriniz diğer web sitelerine nazaran son kullanıcılara çok daha hızlı cevap verir ve donma, kasma gibi olaylarla karşılaşmazsınız.
2- Hostwin üzerinden aldığınız web hosting ürünlerinde, paket fiyatından başka başlıklar altında web hosting siteniz için daha fazla ücret ödemezsiniz.
3- Tüm web hosting paketleri için sunucularımızda AntiDDos koruma paketi mevcuttur. Bu sayede web hosting paketleriniz güvende olur.
4- PHP, ASP, Node.js, Wordpress, joomla, opencart, prestashop gibi onlarca uygulamayı web hosting panelinizde web sitenize tek tıkla kurabilirsiniz.
5- Ücretsiz SSL Sertifikası bütün web hosting paketleri için tanımlanır.
6- Kalite ve müşteri memnuniyeti esastır.

Alan Adları için Sık Sorulan Sorular

Alan adı, hafızalarda kalacak bir kelime ile bir web sitesine ulaşabilmek için o web sitesine verilen isimdir. Böylelikle web sitesinin ismini tarayıcıya veya herhangi bir uygulamaya tanımladığımızda verilerimize kolayca ulaşabilir ve web sitemizi görüntüleyebiliriz.

Alan adları minimum 1 yıllık periyodlarla satın alınıp satın alan kişi adına tescillenir. Eğer son kullanma tarihine kadar domainimizi yenilemezsek bu alan adını başka birisi kendi adına kayıt altına alabilir ve bu yüzden artık bu alan adını kullanma yetkisi domaini satın alan kişiye veya kuruma geçer.

ccTLD açılımı "country-code Top Level Domain" olup internet adreslerinin hangi ülkeye ait olduğunu gösteren iki harfli ülke kodudur ve domainin en son uzantısıdır. Domain adı tescil işlemlerinin yapılmasından sorumlu olan ICANN ( İnternet Tahsisli Sayılar ve İsimler Kurumu ), her ülkeye özel ccTLD uzantılar tahsis etmiştir. Örneğin Türkiye’nin ccTLD'si "tr", Fransa'nın ccTLD'si "fr", Almanya'nın ccTLD'si "de" ve ABD'nin ccTLD'si ise "us" olmaktadır. Internet ülke üst seviye alan adı uzantısı olarakta bilinen ccTLD, ICANN bünyesindeki ABD denetiminde bir kuruluş olan IANA ( Internet Assigned Numbers Authority - Üst Düzey Alan Kayıt Defteri) tarafından belirlenen 3 en üst düzey alan uzantısından birisidir. Diğer üst düzey alan uzantıları ise gTLD ( Genel Alan Kodu ) ve iTLD ( Altyapı Alan Kodu ) 'dur. Ülke kodlu üst seviye alan adı olan ccTLD, bir URL'nin konumlandırıldığı ve hedeflediği ülkeyi işaret etmek için kullanılır. ccTLD domainleri herkes tarafından alınamaz, bu tür domainleri almak için resmi evrakla başvuru yapmak gerekir. ccTLD domaini almak Google'nin arama sonuçlarını, internet kullanıcılarının bulunduğu ülkeye göre konumlandırması açısından önemlidir.